Definice lásky?

23. prosince 2015 v 23:01 | Niki ^^ |  Diary
Ahoj :)
Přemýšlela jsem že bych sem přidala článek určený jako takovou definici lásky. Jak by taková láska měla vypadat? Jaká je? Kdysi jsem sem přidala článek, který měl být takovou představou ideální lásky.
Řeknu Vám jeden takový příběh. Jste obyčejná holka která nikoho nezajímá sotva o ni někdo zavadí očkem. Potkáváte se občas v autobuse s pěkným, vlastně docela usměvavým klukem. Jednoho dne na Vás vykoukne na fb jeho profil a tak si řeknete že ho vlastně znáte a přidáte si ho. Slovo vezme slovo, najednou jdete ven a ačkoliv jste tak trošku nemehla tak nechcete být namístě srazu první a počkáte si až přijede autobusem a pak tam přijdete. Co ale čert nechtěl, přišel tam na nedomluvený místo zatímco já furt vyhlížela autobus kterým jsem předpokládala že přijede. Šel ke mně jako anděl se na mě usmíval a já už z té dálky 10 m co se na mě usmíval věděla, že ve slově LÁSKA lítám až po uši a to jsem s ním ještě ani nepromluvila. Nevím a vlastně doted netuším jak to udělal ale celou dobu venku s ním jsem měla na obličeji takový úsměv jaký na mě nikdo nikdy vidět nemohl. Ani já takovej úsměv neznala, myslela jsem že úsměv se dá jenom předstírat ale není takový ten opravdový kdy z člověka ta energie štěstí vyzařuje. Každopádně od té doby už jsem byla jako omámená. Když jsem přišla domů jindy ze školy, hned jsem se podívala na mobil a psala si s ním. Byla jsem u toho chatu vždycky jak jen to mohlo být nejvíc. Netuším proč, prostě mi to nešlo se odtrhnout, což mi většinou vlastně nejde do teď. Definice lásky je takový to co vác prostě praští na první pohled a vy si řeknete koukej to bude tvoje štěstí, to je ten los který ti v srdci vyhraje. Já lásku předtím znala pouze z knížek a filmů a od kamarádek, znala jsem pocit zalíbení, ale ne pocit lásky. Zjistila jsem že láska se nedá nikdy vnutit. Láska přijde sama nebo nepřijde nikdy. Já byla a jsem ten případ kdy prostě přišla, neptala se jestli chci, nebo jestli může. Prostě přišla sama a sedla si na mé srdce. A o to zajímavější bylo, že to srdce nekladlo odpor. Právě naopak srdce se láskou obalilo.
christmas, love, and you image

Mojí představou lásky bylo, že spolu budeme péct, házet po sobě mouku. Typická scéna z filmu kterou vidí naivní holka a řekne si Wau. Naštěstí naivní holka se probudila do reality a otevřela oči když měla u sebe toho Wau úžasného kluka. Budeme ho teď nazývat klukem T. Je to člověk který mě většinou při vaření trošičku štve protože mě poučuje (ANO, PRAVDA, VAŘÍ LÍP :D ) ale řeknu Vám ten pohled na něho když stojí za tím jídlem a snaží se mi něco nachystat je vlastně pohled k nezaplacení. Většinou něco nějak ukuchtíme společnou sílou. Společnou snahou si to potom vychutnáme. Ne nikdy předtím mi vlastně nedošlo že krásná není ta mouka která lítá kolem, ale krásná je ta láska co lítá kolem. Když to jídlo pochválí ikdyž se to pomale ani jíst nedá. To je další definice lásky. Láska lítá.

Nikdy jsem nebyla typ holky která by se svěřovala s tím jak se doopravdy cítí. Ale pokud někdy někdo ze mě dokázal vydolovat opravdu to co mě nejvíc trápí někde hluboko hluboko uvnitř je to právě on. Netuším jak to dělá, prostě mi nedá pokoj a dává mi tolik lásky až mu to stejně řeknu. Nechtěla jsem nikdy být tou holkou co budě někomu dávat svá břemena. Stála jsem si za názorem že nechci být já sama pro někoho přítěží. Definicí lásky je ale i to že se pro toho druhýho dokážete ačkoliv časem i otevřít pokud je to ta pravá osoba :)

Další definice lásky je NEVĚDOMOST. Jste na sebe tak moc navázání že říkáte stejné věci, vymýšlíte stejné hovadiny a pak se na sebe podíváte protože víte, že se Vám to stalo zase. Zase jste něco udělali zaráz a společně. Krásné také je když Vás v noci vědomně nevědomně přitáhne k sobě protože Vás tak moc miluje že s vámi v náručí chce trávit celou noc a ani minutku bez vás.

love image

Pravá láska je vlastně jedno takové velké překvapení. Vlastně abych pravdu řekla tenhle článek tak nějak patří k jedním z nich. Například já mám možná tak trošičku v plánu do obálky vložit link na tenhle článek a doufám že si ho přečte a zamyslí se nad tím jak moc i on pro mě znamená. Není ten typ kluka co by se o holku nestaral on se o mě stará jako o princeznu. Nosí mi květiny snad při každé příležitosti protože ví, že květiny potěší holku snad ze všech dárků nejvíc ( alespon mě tedy). Květiny jsou symbolem síly kterou ta květina měla aby se vyrvala až na svět ven a pak teprve odhalila svoji krásu pod tím pravým světlem života a když je dívka dostane je to vlastně něco na ten způsob. Ale ona ta pravá láska nemůže být obyčejná a zůstat u květin a slov Miluji Tě. Ta sice znamenají hodně ale láska se vlastně nejvíce dokazuje činy a slovy. A už jenom tím že dělá všechno proto aby vás co nejvíce překvapil ( opravdu, najít velkýho medvěda jak mi u okna sedí na židly fakt stojí za to :D ! ), číst jeho dopisy o lásce.. milovat ho to je vlastně jedno velký překvapení, protože v jeho úsměvu je takový kouzlo že vás to nutí se do něj zamilovávat pořád a pořád dokola že vlastně nemilovat ho ani nejde..

Pravda je, že to má se mnou v poslední době těžký, jsem složitá a ani já se sama v sobě nevyznám. A nechápu jak mě může vidět pořád stejně krásnou a stejně dokonalou jakou já sama sebe nejsem schopná vidět. A vím, že bych si ho občas měla víc vážit a být občas trošičku ( ale fakt jenom trošičku! :D ) méně protivná ale slibuji mu že udělám všechno proto abych alespon tuhle moji chybičku posledního půl roku napravila a ty ses mi netrápil a už vůbec ne skrze mě :)

Pravda, tento článek je takové nějaké vyznání lásky. Snad pochopí on, má pravá láska že bez něj by můj život už dávno nebyl životem. Zde je jeho jméno, nejmenuje se jako bůh ačkoliv bohem pro mě je, není to hrdina ani rytíř ačkoliv tím pro mě je, není modelem světa ... ale v mých očích je on svět i to nejkrásnější stvoření na které se mohou mé oči dívat.

LÁSKO MÁ, DĚKUJI ŽE TĚ MÁM :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylifeadele mylifeadele | 9. února 2016 v 22:19 | Reagovat

O muj boze^^ to je tak uzasnej clanek:'D Moc ti preju tu lasku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama