Návody

DIY pokladnička ☼ ☼

10. března 2016 v 17:32 | Niki ^^
Zdravím ♥
Jelikož jsem takovej kutil nekutil rozhodla jsem se připravit mini DIY na ozdobenou pokladničku (opravdu, nečekejte nic extra :D ). Jde o to, že v létě chci někam do zahraničí a možná pokud to vyjde uvidím Paříž. A nemám žádnou pokladničku kam bych si dávala peníze např. od prababičky takže jsem si ji vyrobila. Není nic extra, měla jsem ji cca za 5 minut :D :) Ale mám ráda tyhle homemade things.

Snad se alespoň trošku líbí :)

Pusinková ◄ ČÁST 1

28. února 2016 v 13:09 | Niki ^^
Vítám ♥
Přichystala jsem si něco jako recenzi, pod názvem "Pusinková". Ukážu vám moji sbírku rtěnek a popíšu vám jejich vlastnosti a odkud je mám a jak moc často je používám. Jdeme na to? Jdeme!
Budu hodnotit vlastnosti : chuť, obal, hydratace,vůně, výdrž, cena x kvalita - každou vlastnost max. 5 bodů [ Celkem max. 30 bodů ]
Rozdělila jsem si rtěnky do pár kategorií:
  • Pomády
  • Rtěnky růžové
  • Rtěnky červené
  • Nahaté rtěnky
  • Avon Vánoce od maminky ♥

RTY a Yves Rocher

15. února 2016 v 20:41 | Niki ^^
Zdravím ! ♥
Pokud se ptáte proč jsem tu teď pár dnů nic nenapsala, tak to řeknu asi takhle. No měla jsem málo času, buď jsem trávila čas s přítelem, nebo jsem byla nakupovat, nebo mi nefungoval notebook [ šikula si na něj vylila pivo ].
A teď k nadpisu :) Jak jsem se zamilovala do Yves Roche? Nedávno mi kamarádka říkala, že si tam nechala vytvořit klubovou kartičku a že na narozeniny dostane nějaký dárek. Já měla z internetu vyhlídnutý kondicionér pro kudrnaté vlasy tak jsem si pro něj zašla. Stál mě 89,- a u pokladny mi paní řekla že jestli si nakoupím nad 100,- dostanu k nákupu ještě řasenku. Tak jsem honem vzala první pomádu kterou jsem viděla a dostala jsem teda k nákupu i řasenku a ještě mi slečna dala několik vzorků všeho možnýho. [Takže dokonalá koupě :D ] → s pomádou jsem platila 120Kč
Já hodně často používám pomády na rty, ale jsem v nich docela vybíravá poslední dobou. Příští recenzi se chystám připravit na téma rty. Ale kokosovou pomádu od Yves Rocher prostě musím zmínit HNED.

POMÁDA - za 40 Kč jsem nečekala nic extra ale byla jsem opravdu příjemně překvapená. Balení je bílé, prostě obyčejná pomáda na rty. Vůně je čistá kokosová (ne chemická kokosová, prostě kokosová) a nádherně mi rty opravdu hydratuje. Občas mám chuť si kousek i ukousnout :D
KONDICIONÉR - jelikož mám kudrnaté vlasy, napoužívám šampon, pouze kondicionér. Viz článek → tenhle ← tak jsem si koupila kondicionér pro kudrnaté vlasy bez silikonů a parabenů. Vůně je taková neutrální, nic moc ale vytváří mi ještě krásnější kudrlinky a zdravější vlasy ♥
Kondicionér pro úpravu zvlněných vlasů

ŘASENKA - řasenek žádná ženská nemá nikdy dost, já jich mám sice teď dost po Vánocích ale nikdy jich není dost :D Řasy zvýrazní, prodlouží a neslepuje.

Zatím jsou to jediné produkty které jsem od této značky vyzkoušela ale už teď vím, že jsem našla novou oblíbenou kosmetiku. ♥

Vyzkoušeli jste už taky něco od této značky? Napište mi co! :)

Změn se! část 0.2 CELULITIDA

8. února 2016 v 21:37 | Niki ^^
Zdravím ! :)

Takže dnes jsem si pro Vás připravila článek na obzvlášť těžké téma pro ženy - CELULITIDA. V rámci mého nového projektu jsem si připravila v pořadí 2. článek, tentokrát o celulitidě. Téměř každá žena ví o co se jedná.
Pro ty co nevědí: Celulitida jinak řečeno pomerančová kůže vzniká hromaděním tukové tkáně. Bohužel ani hubení jedinci se jí nemusí zcela vyhnout ( např. já jsem docela hubená a taky jí trpím ). Nejčastějšími oblastmi těla trpící celulitidou jsou stehna a zadek.

Jak se jí zbavit nebo zmírnit její účinky?

Já postupuji následovně:
1) změna životního stylu → méně sladkého a slaného, VÍCE VODY
2) KRÉMY A GELY PROTI CELULITIDĚ → vyzkoušela jsem jich hodně, většinou jsem žádný velký účinek nezaznamenala


Co mi ale opravdu pomáhá?

3. SILIKONOVÁ MASÁŽNÍ BAŇKA!
Za mě je to opravdový zázrak a nedám na ni dopustit. Používám ji něco kolem 3 týdnů. Na trhu jsou 2 verze této baňky - pro ty bohaté modrá baňka pod názvem Cellublue - cena cca kolem 500,- a nebo pro ty chudé z nás za 70,- obyčejná baňka. Jedná se o to samé, bohužel Cellublue je prostě značka. Já jelikož nepatřím do bohaté vrstvy obyvatelstva jsem si koupila tu obyčejnou. Masíruji každý večer cca 10 minut. Výsledky jsem po týdnu zaznamenala a viditelně. !! Takže mám v plánu se do léta jí plně zbavit :D

Baňku jsem objednala odtud:

http://www.bachovky.eu/www-bachovky-eu/eshop/28-1-CELULITIDA-HUBNUTI-DETOX/0/5/359-Silikonova-masazni-banka-36-mm-54-mm

I s poštovným mě vyšla asi na 110 Kč, kamarádka si také jednu objednala.
Funguje na následujícím principu:


Takže já se jdu namasírovat a přeji krásný zbytek večera! :)

Změň se! Část. 0.1 vlasy CURLY GIRL

3. února 2016 v 20:56 | Niki ^^
Zdravím ^^
Tentokrát už navždy s optimistickým a skvělým životem <3 ! Abych kategorii změň se nějak uvedla, rozhodla jsem se že se změním :) Začnu tělem a postupně přejdu na charakter ( což je nejspíš ta složitější část ). Začnu částí mého života, kterou ačkoliv jsem se jí snažila celej život zbavit, nešlo to. Je tomu asi 2 týdny co jsem se rozhodla jít na to trošku jinak. Opravdu jsem změnila pohled. A na co? Na mé vlasy. Bývaly takové něco mezi rovnými až mírně vlnitými. Bohužel ale nastala puberta a věci se začali měnit. Začala jsem se po umytí vlasů probouzet s něčím opravdu šíleným na vlasech, s obravdu silnýma prstýnkama. Všude v časopisech, na internetu píší jak se starat o vlasy, ale nikde nenapíší jak se starat o ty vlnité. Všude jsem tedy hledala typy a rady jak narovnat vlasy, zlepšit konečky, oživit atd. - MARNĚ. A tak jsem se o mé kudrlinky starala podle všech těch návodů na vlasy. Šampony, ručníky, fény a ostatní zabijáky krásných vlasů. Před 2 týdny mě něco osvítilo a já si po tolika letech uvědomila, že mám vlastně opravdu krásný vlasy ale že třeba na ně jdu špatně. Přestala jsem vyhledávat "Jak si narovnat vlasy bez použití žehličky" a změnila to na "Jak pečovat o kudrnaté vlasy". Pročetla jsem si několik článků a zjistila jsem že celou tu dobu na ně jdu uplně špatně. Kudrnaté vlasy nejsou jako rovné, tak se k nim tak nemá chovat.
A co jsem teda změnila?

1. PŘESTALA JSEM POUŽÍVAT ŠAMPON
Když jsem se to dočetla, nechtělo se mi tomu věřit. Opravdu bez šamponu? Ano! Zkusila jsem to a už 2 týdny si vlasy nešamponuju, jsou výrazně méně suché. Nechtěla jsem si vlasy ale umývat jenom vodou, a tak jsem se dočetla, že alternativou je použití kondicionéru, který má také vymývací schopnosti jako šampon. Nesmí být však se silikonem (ten ale obsahuje 90% kondiconérů) takže je potřeba opravdu pečlivě procházet složení.

2. ČESAT POUZE PŘED UMYTÍM
Když jsem si vlny rozčesávala pravidelně většinou z toho vzniklo opří trojúhelníkové šáší. A vypadat jak klaun holka prostě nechce.

3. POSLEDNÍ OPLÁCHNUTÍ STUDENOU VODOU
Přijde mi že se ty vlasy tím tak uklidní a je to i velice příjemný ^^

4. OBNOVA KRÁSNÝCH VLN
Jelikož vítr a noční převalování kudrlinky zohaví, je dobré je ráno navlhčit vodou. Stačí si pouze pomazat ruce a trošku je prohrábnout a krásné žhavé kudrlinky jsou zpátky.

5. RUČNÍK? Ne díky, JÁ MÁM TRIČKO
Je dobré si vzít nějaké staré ošklivé tričko a vlasy si místo do ručníku usučit v něm. Postupně od dola nahoru.

6. SCHNOUT NA VZDUCHU
Místo použití fénu nebo zamotání do turbanu je lepší vlasy nechat volně rozpuštěné. Kudrlinky se tím tak krásně napnou a vytvoří dokonalý tvar.


Ještě trošku s nima zabojuju, ale už jsou o dost lepší než dřív! :)

-Nikka
 
 

Reklama