Ostatní

Poštovní schránka 01 ♥

10. listopadu 2016 v 18:17 | Niki ^^
Poštovní schránka na rohu ulice,
to není nějaká lecjaká věc.
Kvete modře,
lidé si jí váží velice,
svěřují se jí docela,
Psaníčka do ní házejí ze dvou stran,
z jedné smutná a z druhé veselá.

Ano, přiznám se.. chtěla jsem nějaký tématický úvod který se bude týkat následujících fotek a odstavců. Ať už Vás to zajímá nebo ne, rozhodla jsem se konečně otevřít články s názvem Poštovní schránka. Pro drtivou většinu z Vás poštovní schránka nic neznamená, pro mě však znamená mnoho. V první řadě - přes léto jsem pracovala jako pošťačka (hrozná dřina, paní pošťačky mají můj respekt) a v druhé řadě přes POSTCROSSING o kterém jsem již v jednom z předchozích článků psala. ODKAZ ZDE. Celkem mám doma cca kolem 150 pohledů z asi 30 různých zemí. Já bych ale ráda dnes představila pouze některé z mé sbírky a jiné zase příště. Dnes jsem si chtěla nachystat pro Vás 2 mé "kolekce" ale nachystání tohoto článku mi trvá hodně času, takže nakonec pouze kolekce KEEP CALM. ♥ ♥


KEEP CALM...
Keep calm obrázky jsem měla ráda už asi před 4 lety kdy tyto obrázky byly snad všude. Dnes mi přicházejí až domů. ♥ V této sérii mám pouze 6 pohlednic.
1. PRAGUE - ČR, vyhrála jsem ho v jedné loterii na fb :)
2. DON'T GIVE UP - Nizozemska od holky jménem Monique.
3. COLOUR YOUR LIFE - Bělorusko, od Tanji.
4A. Obrázek pohledu Číslo 5 - zezadu
4. CARRY ON Anglie - (nečekaně) z Anglie od kluka jménem Andrew.
5. CUPCAKE - pohled z USA od Sewfun (více u bodu 4a)
6. CARRY ON - Tenhle pohled má takovou docela zajímavou historii. Koupila jem si ho ve čtvrťáku v Praze protože jsem si tyhle pohledy sbírala a moc se mi líbil. Tak jsem si ho koupila, ale jelikož mám ráda pohledy popsané tak jsem se domluvila s jinou češkou a navzájem jsme si je poslaly v obálkách a pak se známkou poslaly zpět popsané. Takže teď je z Česka od holky která se (čistě náhodou) jmenuje taky Nikola. :)

Citáty ♥ a instagram!

22. března 2016 v 17:42 | Niki ^^
Ahoj! :)
Přiznám se, neměla jsem čas. Ale musím se s vámi jednoduše podělit o moji radost → citáty. Mám ráda citáty už dlouho a nikdy mě neomrzí. Proto jsem vám přichystala soupis těch "TOP"

1.Kdo na nic nezamíří, nic netrefí.
2.Když zavřu oči vidím tebe. Dejte mi prosím slepeckou hůl.
3.Když láska zavelí, rozum je v prdeli.
4.Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě má jen 60 minut.
5. Nezáleží na tom co se pokazí, vždy se najde někdo, kdo to čekal.
6.Život je boj, tak se tu pozabíjejte a já bych s dovolením prošla! ♥
7. Jestliže jde vše podle plánů stala se někde chyba.
8. Tisíce let se ví, že láska hory přenáší.. tak jaképak strachy z kopečků.
9.Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale chvílemi jenž nám dech vzaly.
10. Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít.
11. Vztah na dálku - už nefunguje... musím přesunout ledničku do pokoje.

flowers, blog, and food image

Znám jich mnohem víc ale další přidám až příště ♥ Dále bych chtěla zmínit že jsem závislá na instagramu :D Takže pokud by to někoho zajímalo tak ikonka níže ♥ ♥ ♥

Instagram


Jak si můžete všimnout, jsem na něm docela často a téměř každý den něco přidávám ♥ Miluju procházet si nové příspěvky a zážitky jiných. :)

Tak se tu mějte :*
Niki ^^

Seriálová recenze 2 The Flash

29. února 2016 v 18:05 | Niki ^^
Zdravím ♥
Mám tu pro mé milované čtenáře přichystanou seriálovou recenzi číslo 2 ♥ Tentokrát na můj oblíbený seriál The Flash.
Seriály se superhrdiny si myslím že mě nikdy nějak extra nelákaly, ale tomuhle jsem dala šanci.
O co se jedná? Celý tento seriál vznikl jako Spin-off od známeho seriálu Arrow ( na ten taky přichystám recenzi ♥ ). Hlavní postavou celého seriálu je mladý kluk Barry Allen, kterému když byl malý kluk někdo zavraždil matku a jeho otec byl za její vraždu poslán do vězení (ikdyž ji nezabil). Jednou vybuchne ve městě urychlovač částič a do Barryho uhodí blesk. Ten se poté stává rychlejším než kdy předtím a začne využívat svoji sílu v dobrém boji proti ostatním Metalidem (lidé kteří při výbuchu urychlovače taky získali schopnosti). Takhle bych děj zhruba shrnula.
Momentálně vychází díly 2. série.
flash, the flash, and barry allen image
Mé hodnocení :
Napínavost: 9/10
Postavy: 8/10
Děj: 7/10
Vtipnost: 7/10
Celkem: 31/40

Postcrossing? :O

9. února 2016 v 20:06 | Niki ^^
MILUJI TO!
V březnu tomu budou dva roky co jsem narazila na nějakém blogu na článek o postcrossingu. Říkala jsem si, co to zase sakra je. Četla jsem si o něm více a více a zjistila jsem, že je to vlastně absolutně boží ♥.

O co se teda jedná?
Zaregistrujete se na stránku www.postcrossing.com kde si vytvoříte svůj vlastní profil a vylosujete si z jejich systému náhodnou adresu ze světa kam pošlete pohled [ no není to boží? :D ] poté co adresát obdrží pohled od vás zaregistruje se na stránce a na oplátku vy obdržíte [ nevíte od koho ] pohled do vaší schránky. Ten pocit překvapení je opravdu to nejúžasnější.

Já mám sbírku asi cca. kolem 100 pohledů, což na 2 roky je docela málo ale jelikož nepocházím z bohatých vrstev tak dát 25,- za známku do zahraničí + 5 Kč pohled tak to časem taky naskáče.

Je zvláštní jak se na pohledu objevují různé charaktery a osobnosti lidí. Když se někdo stará o sebe, pošle vám ošklivý pohled ani na něj pomale nic nenapíše hlavně ať mu něco už přijde domů. Na druhou stranu jsou tu ti postcrosseři, kteří tenhle koníček opravdu berou se vším všudy. Dají si práci s výběrem pohlednice pro vás, pěkně ho ozdobí, vypíšou na něj vše o sobě nalepí na něj samolepky a různý pásky a ještě vloží do krásné obálky společně třeba se sáčkem čaje :)

Takový krásný koníček!
Měla bych ho ohodnotit, dala bych 5 z 5 hvězdiček toho co mě baví. :) Další a výbornou výhodou je, že si procvičíte jazyky. Moje angličtina je od té doby lepší a dokonce i ruština (ano, mám napsanou ruštinu na profilu takže rusáci mi píší azbukou :D )

Budu vám sem přidávat články s pohlednicemi co mi jaký den přišli pod názvem Postcard DIARY :) V celém článku přidávám inspiraci z we♥it ♥ ♥ ♥ ♥

postcard and love image

Obálky Open when..

10. února 2014 v 19:26 | Niki ^^
Ahoj :) Tak jsem projížděla weheartit a narazila jsem tam na tento obrázek který mě inspiroval k tomu, abych si to taky založila :) Moc se mi to líbí a doufám že se někdy řádně zasměju nad tím, jaký hovadiny tam beztak budu mít napsaný :D Ne... chci aby mě to v budoucnu povzbudilo :D :) Do každé obálky vložím dopis ve kterém bude i písnička kterou si v té situaci ve které budu pustím :) Co si o tom myslíte? :D Mně to přijde pěkný :) [ Že píšu moc smajlíků? :D -_- ]
BLAZEY - My Digital Shoe Box | via Tumblr

Seriálová recenze / part 0.1 TWD

1. února 2014 v 14:23 | Niki ^^
Ahojky :) Rozhodla jsem se že vám sem napíšu recenze na moje oblíbené seriály [ jsem doslova seriálovej maniak :D ] a tak vám sem napíšu o seriálu který mě doslova nadchl. Když jsem o něm zaslechla, říkala jsem si že to asi nebude nic moc ale byla jsem příjemně překvapená. Seriál se jmenuje The Walking Dead a na PRIMA COOL ho mají pod názvem Živí Mrtví. V současné době vyšli 3 série a půlka čtvrté. Nové díly ve čtvrté sérii mají premiéru 9. února.
Google Αποτελέσματα Eικόνων για http://i1.fc-img.com/fc03img/Comcast_CIM_Prod_Fancast_Image/12/857/1317230057484_AMC_TWD2_Horizontal_2048x1024_640_320.jpg
A o čem je tento seriál? Seriál vypráví příběhy lidí, kteří se snaží přežít v době, kdy vypukla zombie apokalypsa. Společně prchají z místa na místo a snaží se přežít. V seriálu, tak jako v běžném životě jsou lidé, kteří se snaží i v těžké době pomáhat. Pak jsou tu ty záporné postavy, které udělají všechno jen pro sebe. V seriálu mnoho postav umírá a mnoho postav následně ožívá v podobě zombie, ovšem příčiny přeměny v zombie nejsou známé.
Moje hodnocení tohoto seriálu je 9/10 bodů. Děj je dokonale napínavý a zajímavý a často se všechno změní během pár sekund. :) Miluji ten seriál, fakt že jo!!!!! ♥

Tetování?!

27. ledna 2014 v 15:23 | Niki ^^
Ahojky, rozhodla jsem se vám sem napsat článek o něčem co doslova miluji. Malba, která se mnou zažívá to nejhorší a nejlepší v mém životě a půjde se mnou i do hrobu - TETOVÁNÍ. Je mi 16 a už mám 2, mamce je to totiž jedno - hrozně se jí líbí a taky má 2. :) Mám na ruce a na noze, zatím jenom nápisy ale už teď si plánuju třetí. Pamatuju si ten den když jsem si šla pro první tetování, těšila jsem se ale zároveň jsem měla i strašný nervy :D .. když přešlo na samotné tetování byla to taková zvláštní bolest něco mezi řezáním a pálením. Ale jo, dalo se to zvládnout a nelituju toho. :3 Mám přidat fotky? :D Chcete se na něco zeptat? Napiště mi do komentáře a já vám odepíšu pokud budu vědět. Vrrrr :3 Jak já ho miluju. :D ♥
 
 

Reklama