Téma Týdne

Chorvatsko, nákupy.. nápady plány ♥

28. října 2016 v 18:34 | Niki ^^
Ahoj!
Hurá... nejdříve bych se chtěla omluvit za takovou neaktivitu (cca 4 měsíce tuším).. před maturitou mi přestal fungovat notebook a psát články na stolním počítači prostě nešlo :) A tak jsem si celý prázdniny vydělávala na nový notebook. Už se chci vrátit k mému milovanému blogu.(Nikdo nepochopí jak moc mi chyběl). Je toho tolik co bych chtěla říct takže asi popravdě ani nevím čím začít. V září jsem byla na dovolené v Chorvatsku. Byla jsem tam poprvé v životě a musím říct že jsem byla příjemně překvapená jak nádherné Chorvatsko je. Já jsem konkrétně byla na ostrově Hvar který údajně patří k nejkrásnějším ostrovům na světě. Příroda tam skoro nedotčená, nádherný klid a odpočinek. Přidávám jednu fotku kterou jsem prostě pořídit musela. ♥

Anorexie je nemoc, ne životní styl.

4. února 2016 v 18:25 | Niki ^^
Zdravíím
Ačkoliv za tenhle článek nejspíš obdržím nějakou kritiku, musím se vyslovit a myslím že právě tohle téma týdne je to pravé aneb "Baví mne žít". Jelikož v dnešní době je trendem být jednoduše řečeno "vychrtlá" ne "hubená" tak se drtivá většina dívek snaží shodit nějaká ta kila dolů (Dobře i já, ale spíš tak zpevnit :) ) . Pravda, neprošla jsem si jejich životy a nevím kdo je odsuzoval, kdo je nesnášel a kdo je pomlouval. Je však ale smutné, že dívky které chcou zhubnout si myslí že když nebudou jíst zhubnou. Ano zhubnou, ale do fáze anorexie ne do fáze zdravého a šťastného člověka.
flowers, body, and pale image


Pokud si tyto slečny myslí, že každodenní jídelníček typu:

jídlo: nic
cigareta: 1
voda: 1l

jsou zdravé a to ještě můžeme být rádi když do toho jídelníčku jednou za 5 dnů přidají 2 cherry rajčátka tak jsou opravdu na omylu. Co způsobuje anorexie? Špatnou kvalitu vlasů,šílené duševní stavy, slabost a pocity chladu, ubýtek síly.. atd. Slečny, prosím.. zamyslete se nad tím co děláte. Když se zaměřím konkrétně na blogy, každý druhý blog je o momentální dietě ( což mi nevadí, podporuji to :) ) ale drtivá většina dívek má právě jídelníčky toho typu. Prosím zamyslete se nad tím, jaký vliv má vaše váha na váš život. Myslíte si že vám to pomůže, ale nepomůže. Vaše tělo potřebuje živiny, a pokud si myslíte že pak budete krásná a dokonalá - nebudete. Pujdete někdy na brigádu, obvykle budete zvedat něco těžkého. Kde chcete sehnat práci, když nezvednete ani balíček žvýkaček? Myslíte si, že tím zaujmete kluka? Ale ti kluci si chcou taky na něco šáhnout. :D Místo hladovek prosím začněte jíst pravidelně po 2,5 - 3 hodinách, zařaďte si do jídelníčku celozrnné potraviny, chia semínka, zeleninu, ovoce, různé lepší jogurty, klidně můžete i čokoládu!!! (ideální je čokoláda nad 75% kakaa v sušině ) a velké množství vody a pohybu. Buďme krásné a hubené ženy, ale ne vychrtlé. Mě baví žít! Baví mě jíst.. a jsem šťastná.

Když vás něco štve, cítíte se v depresi tak si třeba začněte zpívat, tančit, číst.. ale hlavně nenuťte vaše těla procházet si něčím takovým. Anorexie může vést až k smrti, přitom život je dar a ne každý dostane tu možnost narodit se zdraví.

Nejsem žádný odborník ani fitness poradce, ale mám dost lidí ve svém okruhu kteří se tímhle zabývají. Znám hodně případů s anorexií, já jeden rok taky byla skoro na hranici. A ne, není to pěkný pohled. Je mi jasné že ne všem se bude tenhle článek líbit, je to pouze můj pohled a můj názor.

Strach uvnitř nás - TT

22. února 2015 v 11:01 | Niki ^^
Ahoj! :D Asi po roce píšu článek, nějak se ted nudím a nenapadá mě nic pořádnýho co bych mohla dělat kromě učení. A navíc jsem si tak vzpomněla že semka už jsem dlouho nic nenapsala a TT je docela zajímavý tak že se trošku vypíšu se svým názorem :D. Strach uvnitř nás.. každej člověk ať chce nebo ne něčeho se bojí ale je jen na každém z nás jesti se s tím popere nebo nechá strach ať jej nadále ovlivňuje. Lidé se mohou bát ať už hadů, klaunů, ztráty milovaných osob nebo dalších věcí. Ale přeci jen, není to tak trošku zbytečnost? :) Proč se strachovat že se něco nepovede, že se něco stane, že Vám někdo ublíží? Nebuďte pecky a poperte se se svým strachem. Život je boj, tak bojuj ;) Nevím jak vy, ale já ikdyž chci někdy něco vzdát tak to stejně dopadne tak že se nevzdám a přeci jenom probojuju se skrz. A víte jaký je to potom úžasný pocit? Že jste to zvládli? :) Přímo nepopsatelný. Takže ať se bojíte čehokoliv, nevzdávejte to ;)
- Niki ^^

To nedává smysl. :D

19. února 2014 v 22:38 | Niki ^^
1. Vidí slepí sny?
2. Když je průduškový čaj na průdušky, ledvinový čaj na ledviny, na co je potom pytlíkový čaj? ))
3. Když super-lepidlo lepí všechno, proč ne vnitřek tuby?
4. Proč má benzinka otevřená 24 hodin denně na dveřích zámek?
5. Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?
6. Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?
7. Když se kukuřičný olej dělá z kukuřic, jak je to potom s dětským olejíčkem?

:D Já se u některých docela zasmála :D

Krásné citáty o lásce

27. ledna 2014 v 18:37 | Niki ^^
 • Přátelství může skončit láskou, láska nemůže skončit přátelstvím.
 • Jen tři slova v srdci měj - miluj, trp a odpouštěj.
 • Jestli jediná možnost jak být spolu je v mých snech, potom mě nechte spát navždy.
 • Milovat někoho znamená pochopit i to, že nás nemiluje.
 • Kdo říká že láska je slepá? Objevuje krásy které druzí nevidí.
 • Díváš se do nebe a pláčeš pro hvězdu. Víš, že ji nikdy nedostaneš. Jednou se však podíváš dolů - tady je, září v tvé dlani.
 • Kdybys byla mojí slzou, nikdy bych neplakal, abych tě neztratil.
 • Láska je nejkrásnější droga, ale ten nejhorší absťák.
 • Ve škole miluj studování, po škole studuj milování.
 • Láska je jako slza, rodí se v očích a padá k srdci.
 • Miluju život, protože mi dal tebe. Miluju tebe, protože ty jsi můj život.
 • Láska a bolest patří k sobě - jako já a ty.
 • Milujeme ty co nás odmítají, odmítáme ty co nás milují.
 • Láska přichází po špičkách ale při odchodu bouchá dveřmi.

TT - Láska [ krásné video :3 ]

27. ledna 2014 v 14:16 | Niki ^^
Nedávno jsem projížděla Youtube a narazila jsem na jedno krásné video o páru. Nevím proč ale pouštím si o furt dokola :) ... třeba se jednou taky takového vztahu dočkám :D
 
 

Reklama